adresini ziyarete edebilir ve her konuda teknik servis desteği alabilirsiniz"/>

Mitsubishi Heavy VRF

Mitsubishi Heavy VRF

Son teknolojinin kullandığı ve birbirinden farklı sistemlerin entegre olarak çalıştığı, birçok özelliğiyle ilgi çeken Mitsubishi Heavy VRF klimaların özellikleri şunlardır: Bütçenize uygun birçok Mitsubishi Heavy VRF klima modellerini bir arada incelemek ve satın almak için firmamızın href=" target="_blank"> adresini ziyarete edebilir ve her konuda teknik servis desteği alabilirsiniz.

  • VRF teknolojisinin en mükemmel şekilde kullanılmasıyla aynı anda hem ısıtma hem de soğutma yapılabilmektedir.
  • Bir dış üniteye birden fazla iç ünitenin bağlanabilmektedir ve her bir iç ünite bağımsız olarak kullanılabilir ve kontrol edilebilir.
  • Geniş alanları kısa sürede yüksek verim göstererek ısıtma ya da soğutma işlemi yapar.
  • Mitsubishi Heavy VRF klimalar estetik tasarımlarıyla ilgi çeker, mükemmel konfor ve maksimum enerji tasarrufu sağlar.
  • Geniş çalışma aralığı, COP seviyesi (ısıtma ve soğutma seviyesi)yüksektir.
  • Çevre dostudur.
  • Uygun fiyat, her ilde teknik servis garantisi ile bakım ve temizlik işlemleri yapılabilmektedir.

Mitsubishi Heavy VRF Klimaların Bakımı

Klimaların düzenli olarak bakımının ve temizliğinin yapılması gerekmektedir. Klimalarda zamanla içerisinde bakteri ve pislik oluşabilmektedir. Sürekli ısı değişimi nedeniyle klima içerisinde küf ve mantar oluşabildiğinden, pis kokuya ve alerjik sorunlara sebebiyet verebilmektedir. Bu gayet normal bir durumdur. Klima temizliği, hem sağlık açısından hem de klimanın performansı için mutlaka periyodik olarak yapılmalıdır. Evlerde kullanılan klimaların yılda iki kez, insan sayısının fazla olduğu otel, işyeri, hastane gibi büyük alanlarda kullanılan Mitsubishi Heavy VRF klimaların ise her ay en az bir kere temizlik ve bakımının yapılması gereklidir. Birçok alanda kullanım kolaylığı sunan kaliteli ve güvenilir Mitsubishi Heavy VRF klimaların daha iyi performans göstermesi için filtre, ünite bakım ve temizliğinin düzenli olarak yapılması gerekmektedir.