Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Ferdi Kaza Sigortası Nedir?

Yaşamın ve günlerin ne getireceği beli olmaz, o halde siz de olmaz olmaz ya da benim başıma gelmez demeyin ve Fiba Sigorta ile kendinizi garanti altına alın.

1 - Fibalı Ferdi Kaza Sigortası,

2 - Fibalı Yaşam Hayat Sigortası

3 - Fiba Emeklilik,

4 - Ferdi Kaza,

5 - Ferdi Kaza Sigortası,

6 - Hayat Sigortası gibi sigorta türevleri Fiba emekliliğin sizlere sunduğu teminat ve güvence seçeneklerindendir. İyi günde de kötü günde yanınızda olan Fiba emeklilik bu gibi ferdi kaza sigortaları ile görünmez kazalara karşı sizi ve sevdiklerinizi koruma altına alıyor. Konuyla ilgili tüm detayları online internet sayfalarında bulabilirsiniz.

Olası Risklere Karşı Ferdi Kaza Sigortası

Fibalı Ferdi Kaza Hayat Sigortası teminatları, vefat teminatı Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları sonucunda ödenir. Kaza sonucu daimi - azami tazminatı 35.000 TL'dir.

Fiba Yaşam Destek Hayat Sigortası

Hayatına Güven Veren Yaşam Destek Hayat Sigortası /Fiba Emeklilik; sözleşmede yer alan şekilde vefat teminatı Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartları dahilinde Ferdi Kaza Sigortası Genel Şartlarına göre tanzim edilerek ödenir.

Yaşam Destek Hayat Sigortası; vefat teminatı -kaza sonucu vefat teminatına ek olarak asistans hizmeti sağlar. Bu gibi sigorta poliçeleri ile günlük hayata ait kaygı ve endişeleri bir yana bırakabilirsiniz. Beklenmedik bir kaza olasılığında dahi ‘Yaşam Destek Hayat Sigortası’ yanınızda olacaktır.