Cephe Giydirme Sistemleri Nelerdir?

Cephe Giydirme Sistemleri Nelerdir?

Bazı binalara dışardan bakıldığında yalnızca cam görünümü vardır, işte bu tarz uygulamalar stick cephe sistemleri olarak bilinmektedir. Aslında sistemde alüminyum profiller vardır ancak bu dış görünüme yansıtılmamaktadır. Tamamı ile iç kısımda bulunan alüminyum paneller dayanıklılık ve sistemin montajı için önemli bir yere sahiptir. Kompozit panel sistemleri alüminyum levhaların belli ölçülerde kesilip düzgün bir şekilde yapıların dış cephesine montajlanmasını sağlayan sistemlerdir. Dış ve iç cephelerde kolaylıkla uygulanabilen alüminyum kompozit panel cephe sistemleri kendine özgü mimarisi ve özgür tasarımlarıyla binaların dış yüzüne sıra dışı bir görünüm kazandırmaktadır.

En Dayanıklı Cephe Giydirme Sistemleri

Aslında giydirme cephe sistemleri farklı kategori ve farklı tasarımlarda sunulmaktadır. Ancak hepsi de son teknoloji ile üretilen dayanıklı, bakım ve onarım gerektirmeyen dekoratif şıklığa sahip sistemlerdir. Ayrıca havalandırma, ısı yalıtım özellikleri ve enerji tasarruflu kullanım özellikleri de bu sistemlerin tercih edilmesinde önemli unsurlardır. Son yıllarda cephe giydirme uygulamalarında estetik ve dekoratif görünümle birlikte konforlu ve tasarruflu yaşam alanları hazırlanıyor. Yalnızca cam görünümü ile ön plana çıkan stick cephe sistemleri de en yüksek binalarda bile gösterişli bir görünüm ve dayanıklı kullanım için tercih ediliyor.

Yüksek Kalitede Giydirme Cephe Sistemleri

Yüksek kalitede giydirme cephe sistemleri tasarımdan montaja her adımda profesyonel ve projeli çalışma gerektiriyor. Büyük fabrikalarda hazırlanan ve mimari ölücülere göre tamamlanan sistemler yine aynı profesyonellikle yapılara montajlanıyor. Bu sistemlerde tek bir seçenekle sınırlı değilsiniz. Daha önce hazırlanan alüminyum paneller üzerine yerleştirilen cam tasarım stick cephe sistemleri büyük vinçlerle yerlerine montajlanıyor. Genişlik ve derinlikleri yapılardaki ihtiyaca bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kanat profili uygulaması yapılabilir ve gizli kanat yerleştirilerek görünümde düz ve estetik bir duruş sağlanır. Alüminyum cephe giydirme sistemleri farklı ürün ve tasarım seçenekleri ile son yıllarda en büyük yapılarda tercih ediliyor. AVM, hastane, otel, rezidans, büyük bina ve holdingler başta olmak üzere birçok yapıda stick cephe sistemleri kullanılarak pürüzsüz göz kamaştıran bir mimari hazırlanıyor. Yapılarınızda ihtiyacınız olan sistemler için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.