Kitap Madalyaların Farkı

Kitap Madalyaların Farkı

Öğrencilere derslerindeki başarılarından dolayı verilen kitap madalyalar ile çocukları sevindirebilirsiniz. Okuma yazmayı öğrendiğinde, mezun olduğunda ya da yıl sonunda hediye ederek onu tebrik edebilmenizi sağlayan bu madalya kitap şeklinde tasarlanmıştır. Standart madalya tasarımlarının yanı sıra kullanılacak alana göre kare, kitap, yıldız, kalp, figürlü, lions ve sportif şekilde yapılan madalya çeşitleri oldukça fazladır. Sporculara derecelerine göre altın, gümüş ve bronzdan yapılan madalyalar verilirken öğrencilere kitap şeklinde olan ürünler hazırlanır. Öğrencilerin motive olmasını sağlayan bu madalyalara internet üzerinden araştırarak ile sahip olabilirsiniz. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.

Yıldız Madalyaların Özellikleri

Yıldız şeklinde yapılan bu madalyalar özel şirket personellerinin başarılarından dolayı verilen ödüllerdir. Gümüş döküm üzerine yapılan bu madalyalar aynı zamanda okullarda öğrencilere, çalışanlara ya da sanatçılara hediye olarak verilir. Atıcılık, atletizm ve yüzme gibi spor etkinliklerinde başarılı olan sporculara ödül olarak verilen kupalar ilgili firmalar tarafından özel olarak tasarlanır. Üzerine çeşitli figürlerin yapıldığı, isim yazılarak kişiselleştirilen bu kupalar sporcuları onurlandırılmak için hediye olarak verilir.

Metal Plaket Çeşitleri


Dikkat çekici bir görünüme sahip olan metal tabak plaketler ödül olarak verilen kişilerin uzun yıllar saklayabileceği şekilde tasarlanır. İlgili firmalar tarafından tasarlanan modellerdeki plaketler ahşap bir kutu içinde sizlere sunulur. Oldukça uygun fiyatlarla sahip olacağınız kristal plaketler, standart plaketler, kumlu plaketler ve metal tabak plaketleri ilgili online firmalardan bakabilir ve sipariş verebilirsiniz.