Tesettür Hemşire Forması Modelleri

Tesettür Hemşire Forması Modelleri

Bay bayan tüm sağlık personellerinin çalışma ortamında giyebilecekleri tesettür hemşire forması rahat hareket imkanı sağlayan teri koton kumaştan yapılır. Hareketlerinizi kısıtlamayan bu formaların etek boyu daha uzundur. Uzun kollu üst forma ve alt pantolondan oluşan bu takımlar aynı renk kumaştan yapılır. Gözenekleri sayesinde vücudun hava almasını sağlayarak sizi terletmeyen bu formalarda cep detayları bulunur. Çalışırken kalem ve defter koyabilmenizi sağlayan 3 tane cep vardır. Klasik kesim lastikli pantolonlarda ise iki tane cep bulunur. Beli sıkmayan bu pantolonlarda bağcık bulunur. Hafif, yumuşak ve ince dokuya sahip olan teri koton kumaş sayesinde cildiniz tahriş olmaz ve kaşınmaz.

Teri Koton Kumaşın Özellikleri

Esnek yapısı ile hareketlerinizi kısıtlamayan teri koton kumaştan yapılmış formalar yoğun çalışan kişilerin konforunu sağlıyor. Çamaşır makinesinde yıkanabilen ve çekme yapmayan bu kumaş kırışmaz. Terletmeyen dokuya sahip olan bu formalarda istediğiniz tüm beden ölçüleri mevcuttur.

Tesettür Formalarda Renk Seçenekleri

Farklı renk ve modellerde tasarlanan tesettür hemşire forması hem vücut hatlarınızı kapatarak kendinizi iyi hissetmenizi sağlar hem de sizlere şıklık kazandırır. Bordo, mavi, avcı yeşili, petrol yeşili, lacivert, kırmızı, mor, turuncu, siyah olmak üzere birçok renkte formayı internet üzerindeki ilgili online firmalar ile bulabilirsiniz. Fiyatları oldukça uygun olan bu formalar özel tasarımları ile konforunuzu sağlıyor.