Buzlu Lazer Epilasyon Nedir?

Buzlu Lazer Epilasyon Nedir?

Buzlu Lazer Epilasyon Nerede Yapılır?

Buzlu lazer epilasyon; Kadınlar ve erkekler için Tüm vücudumuzda veya vücudumuzun sadece belirli bölgelerinde istemediğimiz tüylerden kalıcı olarak kurtulmak için kıl köklerinin yakılarak yok edildiği acısız ve konforlu bir uygulamadır. Bedenimizdeki tüyler zamanla kişisel temizliğin ve bakımın kadınlar ve erkekler arasındaki ortak ve sevimsiz bir konusu hâline gelmiştir. Kadınlar için saçlar kirpikler ve kaşlar dışında tüm vücut tüyleri zamanla istenmeyen tüy grubuna girmiştir. Buzlu lazer epilasyon sayesinde her ay bir takım yöntemlerle hem ruhumuzu hem de bedenimizi hırpalamamıza gerek kalmaz. Detaylı bilgi için sayfasını inceleyebilirsiniz. Özel davetlerde ve istediğimiz her an da hazır olmayı kim istemez.

Buzlu Lazer Epilasyonu Nasıl Yapılır ve Kaç Seans Sürer?

Doktor gözetimi ile birlikte sağlık kuruluşlarında yapılması uygun görülen buzlu lazer epilasyonda başarıyı belirleyen önemli kriterler vardır.

Bu kriterler şunlardır;

  • Cilt rengi,
  • Tüy kalınlığı,
  • Tüy rengi,
  • Cinsiyet,

Gibi kriterlerin doğru analizi sonucu ve kişiye özel en uygun buzlu lazer epilasyon protokolünün buna göre hazırlanmasıyla birlikte kalıcı, pürüzsüz bir ten için adımlarınızı atabilirsiniz. Serin bir masaj yaptırıyor gibi hissedeceğiniz, neredeyse tamamen acısız bir epilasyon tecrübesi sunan Soprano Ice ile cildiniz üzerinde yüksek koruma sağlar. Bu sayede pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiz. FDA onaylı Soprano Ice ve Soprano Ice Platinum cihazı ile gerçekleştirilen buzlu lazer işlemi acısız ve ağrısız bir epilasyon hizmeti sunar. İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulursunuz. İnce ve açık renkli tüyler üzerinde yapılan uygulamalarda bile etkili sonuçlara ulaşmak mümkündür. Konforlu seanslar sayesinde kişisel bakım ağrılı ve yorucu olmaktan çıkar. 4-8 seansta tedavi tamamlanır, bitmek bilmeyen epilasyon kâbuslarına veda edebilirsiniz. Buzlu lazer ihtiyaçlarınızda sizlere destek vermek için Vialife Estetik yanınızda! Daha fazla bilgi için bizleri arayabilirsiniz.