İstanbul Rent A Car

İstanbul Rent A Car

İstanbul’da uzun yıllardan beri hizmet sunan İstanbul Rent A Car havaalanında sizleri karşılıyor ve ulaşım problemi yaşamanızı önleyerek harika bir İstanbul turu yapmanızı sağlıyor. Sadece İstanbul için değil; komşu illere de araç kiralama hizmeti sunuyoruz. Geniş araç filomuz sayesinde yoğunluğa anında cevap verebiliyoruz. Ayrıca araç filomuzda alternatif oldukça fazla. Çok lüks araçların yanı sıra herkesin bütçesine uygun araç alternatifi de bulunuyor. Araçlarımızın bakımları düzenli olarak yapılıyor. Can güvenliğine çok önem veriyor ve araç filomuzu yeni araçlardan meydana getirmeye çok özen gösteriyoruz. Detaylı bilgi için adresini ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Rent A Car Ayrıcalığıyla Şoförlü ve Şoförsüz Araç Kiralama Hizmetleri

Araç kiralamak isteyen müşterilerimiz dilerse şoförlü dilerse şoförsüz olarak İstanbul rent a car firmamızın hizmetlerinden faydalanıyor. Şoförlü olarak araç kiralamak isteyen müşterilerimiz için deneyimli ve profesyonel şoförlerimizle hizmet sunuyoruz. Güler yüzlü şoförlerimiz sizleri gitmek istediğiniz her yere zamanında ve sorunsuz bir şekilde götürüyor.

7/24 Araç Kiralama Hizmeti

Bizim için saat sınırlaması yok. İstanbul rent a car olarak 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet sunuyoruz. Vardiyalı çalışma sistemi sayesinde günün her saati havaalanında personellerimiz bulunuyor. Sizler havaalanına indiğinizde yetkililerimiz sizleri elinde adınızın yazılı olduğu boardlarla karşılıyor. Sizleri havaalanından alıp çıkışa götürüyor ve otoparkta aracınızı sizlere teslim ediyor. Yetkililerimizin görevi otoparkta araç teslim ederek son buluyor.