Koruyucu İş Kıyafetlerinin Avantajları

Koruyucu İş Kıyafetlerinin Avantajları

Şirketinizde çalışan personellerin güven içinde iş yapabilmelerini sağlayan koruyucu iş kıyafetleri ateş, ısı, su, soğuk ve sıcaktan sizleri korur. Her türlü olası tehlike anında yaralanmanızı ya da sağlığınızı kaybetmenizi önleyen kalın ve dış etkenlere karşı dirençli bir şekilde üretilen bu kıyafetler ile rahatça hareket edebilirsiniz. Esnek, dayanıklı ve kullanışlı olan bu ürünleri kiralayarak masrafınızı azaltabilirsiniz. Çok ya da az sayıda çalışanı olan firmaların istedikleri sayıda ürün temin eden ve belirlenen özellikleri tasarlayan firma profesyonel bir ekip ile sizlere hizmet vermektedir.

PowerPro İş Kıyafetleri İle Güvenliğinizi Sağlayın

EN ISO 11612 kalite standartlarında üretilen PowerPro iş kıyafetleri ateş ve ısıya karşı çalışanı korur. Isıyı geçirmeyen ve yanmazlık testinden geçen kumaşlarla yapılan bu elbiseler özellikle ağır ve tehlikeli işlerde çalışanların can güvenliğini en iyi şekilde koruyarak olası yaralanmaları önler. Ayrıca elektrik akımına karşı olan tehlikeli durumlarda sizleri koruyan bu ürünler çalışanlarınızın güvenliğini sağlarken kurumsal olarak firmanızın güçlü imajını yansıtır.

HigthVisPro İş Elbiselerini Kiralayarak Kullanabilirsiniz

Yüksek görünürlük özelliğine sahip olan şeffaf ya da parlak renklerde üretilen iş elbiseleri karlı, sisli havalarda fark edilmenizi ve karanlıkta görünür olmanızı sağlar. Özellikle açık alanlarda soğuk ve rüzgara karşı vücudu koruyacak direnci gösteren koruyucu iş kıyafetlerini istediğiniz ürünü çok uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz.