Starboard Yazılımı Aynı Anda iki Kullanıcı Nasıl Kullanılır?

Starboard Yazılımı Aynı Anda iki Kullanıcı Nasıl Kullanılır?

Akıllı tahta sistemlerinde merak edilen konulardan bir tanesi olmaktadır ve Starboard yazımının iki kişinin aynı anda kullanmasını sağlamak için çift açma değil ancak iki ayrı sayfa olarak kullanma olanakları bulunmaktadır. Bu ise 2 ayrı Starboard vb. gibi uygulamalarda sıklıkla ve en etkili şekillerde kullanımları sağlanmaktadır. Bunlar için de araçlar menüsünden iki sayfa tercihinin yapılması gereklidir. Eğer ki gerekli işlemler yapılmadığı takdirse ise uzman ve deneyimli teknik servisten hizmet alınmalıdır.

Akıllı Yazı Tahtaları Nedir?

Bu akıllı tahta sistemleri genellikle görsel iletişimi etkileyen pratik kullanım sağlayan, işlevselliğin ve kalitenin de ön planda olduğu ürünleri kullanıcılarına sunmaktadır. Buna göre mekânlara özel olarak yazı tahtaları, mantar panolar, cam tahtalar, airboarda'larda ve diğer bütün görsel iletişim mobilyalarının günümüzde üretimleri sağlanarak eğitim sisteminde sıklıkla kullanılmaktadır.

Eğitim Mobilyaları Nedir?

Günümüz teknolojisinde okullarda öğrencilerin ve öğretmenlerin daha etkili ders işlemesi açısından ve avantajlı akıllı tahta gibi eğitim mobilyaları yer alarak kullanılmaktadır. Bu mobilyalar farklı bir boyut kazanarak okulları canlandıran iletişimi arttıran, görsel algıyı güçlendiren ve eğitim sistemini de etkileyen bir metaryal olarak kullanılmaktadır. Geleceğin sınıflarında sadece sınıflara odaklı sıra, sandalye, dolap gibi materyaller değil, öğrencileri merkez olan ve öğrencilerin eğitimde aktif olarak rol almasını sağlayan mobilyalar yer alarak hizmet vermektedir.